Mo Geng akvarell

Mo Geng akvarell
Mo Geng akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MO GENG (född 1960): Blommande grenar, inskription och sigill, bläck och akvarell på papper, ca 30x65 cm
PROVENIENS: Från en svensk privatsamling, köpt i Kina 1970-tal

318384

2015-06-29