Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, Queen Anne, fanerad i valnöt och förgylld, fasettslipat glas, mått 100x44 cm

318397

2015-06-29