Bok Chagall Lithographe II
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOK, "Chagall Litographe II 1957-1962", av Fernand Mourlot, innehåller 12 originallitografier, Monte Carlo (Éditions André Sauret), 1963, printed in France, linneband, skyddsomslag i plast, ca 33x25 cm
Slitage på omslaget, i övrigt obetydligt bruksslitage
318406
2015-07-12