Bok Chagall Lithographe II

Bok Chagall Lithographe II
Bok Chagall Lithographe II
Bok Chagall Lithographe II
Bok Chagall Lithographe II

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOK, "Chagall Litographe II 1957-1962", av Fernand Mourlot, innehåller 12 originallitografier, Monte Carlo (Éditions André Sauret), 1963, printed in France, linneband, skyddsomslag i plast, ca 33x25 cm

Slitage på omslaget, i övrigt obetydligt bruksslitage

318406

2015-07-12