Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
TAVELUR, 1800-talets mitt, sannolikt Tyskland, oidentifierad konstnär, bemålad plåt, höjd ca 65, 81x15, bildyta ca 48x63 cm
Krackeleringar, smärre färgbortfall, nyckel finns
318410
2015-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här