Tavelur 1800-talets mitt

Tavelur 1800-talets mitt
Tavelur 1800-talets mitt
Tavelur 1800-talets mitt
Tavelur 1800-talets mitt
Tavelur 1800-talets mitt
Tavelur 1800-talets mitt

Klubbat för:

16 000 SEK

20 000 SEK

TAVELUR, 1800-talets mitt, sannolikt Tyskland, oidentifierad konstnär, bemålad plåt, höjd ca 65, 81x15, bildyta ca 48x63 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall, nyckel finns

318410

2015-06-29