Skrivbord
2015-06-29
318413
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, 17/1800-tal med låda i sargen, fanérat i björk och mahogny, höjd 75, 80x46 cm
Omfattande skador,