Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ELISABETH KEYSER (1851-1898): "Modell", signerad och daterad E. Keyser -79, olja på duk, 65x54 cm
Dukskador samt färgbortfall.
318417
2015-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här