Bok Chagall

Bok Chagall
Bok Chagall
Bok Chagall
Bok Chagall

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOK, "Chagall", av Jacques Lassaigne, Maeght Éditeur Paris, 1957, printed in France, innehåller 13 st litografier varav 11 st i färg, ca 23x20 cm

Slitage

318422

2015-07-12