Bok Chagall

Bok Chagall
Bok Chagall
Bok Chagall
Bok Chagall

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOK, "Chagall", Maeght Éditeur, innehåller en dubbelsida färglitografi "Le fleuve vert" 1974, linneband, ca 29x29

Bruksslitage

318424

2015-07-12