Barnmöbler bemålade 1900-tal

Barnmöbler bemålade 1900-tal
Barnmöbler bemålade 1900-tal
Barnmöbler bemålade 1900-tal
Barnmöbler bemålade 1900-tal
Barnmöbler bemålade 1900-tal
Barnmöbler bemålade 1900-tal
Barnmöbler bemålade 1900-tal
Barnmöbler bemålade 1900-tal
Barnmöbler bemålade 1900-tal
Barnmöbler bemålade 1900-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARNMÖBEL, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, delvis bemålad, dekor av riddare, bestående av skrivbord, stol, hurts, bokhylla, papperskorg, skrivbordets mått höjd ca 78, 140x70

bruksslitage, smärre skador och färgbortfall

318425

2015-06-30