Konstbok med 3 färglitografier

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSTBOK, "Équivalences et Confrontations", XXe Siècle, innehåller 3 st färglitografier av René Magritte, César och Victor Brauner, ca 31,5x25 cm

Slitage. Fuktskador. Boken har lossnat från omslaget.

318429

2015-07-12