Målning 1800-tal

Målning 1800-tal
Målning 1800-tal
Målning 1800-tal
Målning 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Paulus Potters art, 1800 -tal, I stallet, olja på duk, 39x63 cm

Krackeleringar, dukskador

318440

2015-06-30