Kaffe och teservis nysilver

Kaffe och teservis nysilver
Kaffe och teservis nysilver
Kaffe och teservis nysilver
Kaffe och teservis nysilver

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFEKANNA, TEKANNA, SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, 1900-tal, nysilver, England, rokokostil, kaffekannans höjd 19 cm

Bruksslitage

318443

2015-06-29