Miniatyrmålningar 1800-tal

Miniatyrmålningar 1800-tal
Miniatyrmålningar 1800-tal
Miniatyrmålningar 1800-tal
Miniatyrmålningar 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MINIATYRMÅLNINGAR (1900-tal): (3) Kvinnoporträtt, delvis signerad, gouache, förgyllda ramar med emalj, 5,5x4,5 resp 6x5 cm

318450

2015-06-29