Orientmatta semiantik

Orientmatta semiantik
Orientmatta semiantik
Orientmatta semiantik
Orientmatta semiantik

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, Ghashgai, ca 368x152 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Kraftigt slitage, skador, lagning

318462

2015-08-15