Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik, Ghashgai, ca 368x152 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
Kraftigt slitage, skador, lagning
318462
2015-08-15
Gör en kostnadsfri värdering här