A. Sadyker oljemålning

A. Sadyker oljemålning
A. Sadyker oljemålning
A. Sadyker oljemålning
A. Sadyker oljemålning
A. Sadyker oljemålning
A. Sadyker oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

3 000 SEK

A. SADYKER (1900-tal): Religiöst motiv, signerad, olja på duk, ca 74x105 cm

Krackeleringar

318466

2015-06-30