Fåtölj
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, sannolikt Danmark 1960-tal, svart skinn, centralfot i aluminium, snurrbar, sitthöjd ca 40 cm, bredd ca 76 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
Slitage, märken och repor, fläckar under dynor
318470
2015-08-16