Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, sannolikt Danmark 1960-tal, svart skinn, centralfot i aluminium, snurrbar, sitthöjd ca 40 cm, bredd ca 76 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Slitage, märken och repor, fläckar under dynor

318470

2015-08-16