Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-06-29
318473
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stadsmur, signerad S Simunec, olja på pannå, 26,5x50 cm