Carl Ludwig Jessen
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
CARL LUDWIG JESSEN (Danmark, 1833-1917), Susanna i badet, signerad och daterad CL Jessen Deezbüll 1871, olja på duk, ca 110 x 92 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
Lagningar, krackelyrer
318481
2015-09-21