Carl Ludwig Jessen

Carl Ludwig Jessen
Carl Ludwig Jessen
Carl Ludwig Jessen
Carl Ludwig Jessen
Carl Ludwig Jessen
Carl Ludwig Jessen

Klubbat för:

16 000 SEK

25 000 SEK

CARL LUDWIG JESSEN (Danmark, 1833-1917), Susanna i badet, signerad och daterad CL Jessen Deezbüll 1871, olja på duk, ca 110 x 92 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Lagningar, krackelyrer

318481

2015-09-21