Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-06-30
318484
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 3 st (1800-tal): Bymotiv, olja på pannå, 15x20 resp 20,5x15 cm
Skador och slitage