Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VAS, CIGARRETTETUI, NÅLFAT 1 par, SKÅL, cloisonné, Kina, 1900-tal, dekor med motiv av bl a drakar och blommor, etuiets längd ca 9 cm, vasens höjd ca 15 cm
Slitage, sprickor
318486
2015-08-02
Gör en kostnadsfri värdering här