Fällbord
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
FÄLLBORD, 1800-tal, fanérat i alrot, svärtad fot, höjd 72, 89x88 cm
Kuntoraportti
Ytslitage
318517
Päivämäärä:
2015-06-30