Fällbord

Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

FÄLLBORD, 1800-tal, fanérat i alrot, svärtad fot, höjd 72, 89x88 cm

Kuntoraportti

Ytslitage

318517

Päivämäärä:

2015-06-30