Hans Lindberg Stockholm Södermälarstrand

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS LINDBERG (född 1928): Vy över Stockholm, Södermälarstrand, signerad Hans Lindberg, olja på duk, ca 80x72 cm

318524

2015-06-30