Helmut Mantel oljemålning

Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HELMUT MANTEL (född 1925), Havsmotiv med segelbåtar, signerad, olja på duk, 78x128 cm

318529

2015-06-30