Lasse Persson oljemålning

Lasse Persson oljemålning
Lasse Persson oljemålning
Lasse Persson oljemålning
Lasse Persson oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LASSE PERSSON (född 1937): "Ost", signerad och daterad Lasse Persson 1985-86, olja på pannå, 89x115 cm

Ytskador

318560

2015-06-30