Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LASSE PERSSON (född 1937): "Ost", signerad och daterad Lasse Persson 1985-86, olja på pannå, 89x115 cm
Ytskador
318560
2015-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här