Ulf Trotzig oljemålning

Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ULF TROTZIG (född 1925-2013): Komposition, signerad Trotzig, olja på duk, 89x116 cm

318561

2015-06-30