Olof Arén Stockholm

Olof Arén Stockholm
Olof Arén Stockholm
Olof Arén Stockholm
Olof Arén Stockholm
Olof Arén Stockholm
Olof Arén Stockholm

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OLOF ARÉN (1918-2003): Vinterutsikt - söders höjder - Stockholm, signerad Olof Arén, olja på duk, 73x116 cm

Tryckmärken

318566

2015-06-30