Orietnmatta

Orietnmatta
Orietnmatta
Orietnmatta
Orietnmatta

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ORIENTMATTA, antik/semiantik, kaukasisk, ca 275x130 cm

Ställvis kraftigt slitage, skador, fläckar, trampveck

318573

2015-07-05