Boksnurra

Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSNURRA, 1900-tal, England, mahogny med intarsia, höjd 86, 46x46 cm

Lackskador

318575

2015-06-30