Klubbat för:
9 000 SEK
8 000 SEK
NIELS OTTO MÖLLER, matgrupp, 7 dlr, teak, 1950/60-tal, JL Möbler Danmark, bestående av 6 stolar, matbord med utdragsskivor, bordets höjd 74, 130x90 (totallängd utdraget 240 cm)
Slitage
318579
2015-07-01