Oidentifierad konstnär oljemålning Ryssland
2015-07-01
318582
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Ryssland, 1900-tal): stuga i landskap, olja på pannå, 17 x 23 cm