Carlström oljemålning
2015-07-05
318593
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GUSTAF CARLSTRÖM (1896-1964): "Flicka vid sjön", signerad Gustaf Carlström, olja på pannå, 99x99 cm