Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKRIVBORD, 1900-tal, betsad björk, beslag i mässing, höjd 74, 69x129 cm

Slitage, fläckar

318607

2015-07-01