Paul Ströyer

Paul Ströyer
Paul Ströyer
Paul Ströyer
Paul Ströyer
Paul Ströyer
Paul Ströyer

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAUL STRÖYER (1923-1996): Kvinna och Man, signerad Ströyer, daterad 1984-85, olja på duk, 65x85 cm

318610

2015-07-01