Dyrlund skrivbord

Dyrlund skrivbord
Dyrlund skrivbord
Dyrlund skrivbord
Dyrlund skrivbord
Dyrlund skrivbord
Dyrlund skrivbord
Dyrlund skrivbord
Dyrlund skrivbord
Dyrlund skrivbord
Dyrlund skrivbord
Dyrlund skrivbord
Dyrlund skrivbord

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DYRLUND, skrivbord, 1960/70-tal, Danmark, fanér i jakaranda / palisander, metallbeslag, höjd 71, 160x75 cm

Cites-intyg finns

Slitage

318623

2015-07-01