Ritningar av Gustaf Levin 1800-tal
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GUSTAF LEVIN. TECKNINGAR / RITNINGAR. 3 st ritningar på telegrafer och slipsten, samtliga signerade av Gustav Levin, 1800-talets första hälft, ca 45x61 cm, ramade.
Smärre fläckar, senare ramade
318629
2015-07-01