Soffgrupp

Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFGRUPP, 3 dlr., 1960/70-tal, soffa samt 1 par fåtöljer, svart skinn, ben i jakarandafanér, sitthöjd ca 33, soffans längd 223 cm

Slitage

318630

2015-07-01