Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
KAKELUGNSSKÅP, 1900-talets andra hälft, med dekor av fåglar, imitationsmåleri, höjd 222, 97x61cm
Bruksslitage
318635
2015-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här