Kakelugnsskåp i imitationsmåleri

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KAKELUGNSSKÅP, 1900-talets andra hälft, med dekor av fåglar, imitationsmåleri, höjd 222, 97x61cm

Bruksslitage

318635

2015-07-01