Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TEVO, damarmbandsur, 18 k vitguld, ca 1940/50-tal, 16 smådiamanter, manuellt verk, bredd ca 15 mm
Armband med slitage
318648
2015-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här