Tevo damarmbandsur

Tevo damarmbandsur
Tevo damarmbandsur
Tevo damarmbandsur
Tevo damarmbandsur
Tevo damarmbandsur
Tevo damarmbandsur

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEVO, damarmbandsur, 18 k vitguld, ca 1940/50-tal, 16 smådiamanter, manuellt verk, bredd ca 15 mm

Armband med slitage

318648

2015-07-03