Roland Svensson litografi
2015-07-01
318649
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Utskärgård, signerad Roland S, 242/500, färglitografi, ca 30x43 cm