Lars Boethius oljemålningar

Lars Boethius oljemålningar
Lars Boethius oljemålningar
Lars Boethius oljemålningar
Lars Boethius oljemålningar
Lars Boethius oljemålningar
Lars Boethius oljemålningar
Lars Boethius oljemålningar
Lars Boethius oljemålningar
Lars Boethius oljemålningar
Lars Boethius oljemålningar
Lars Boethius oljemålningar
Lars Boethius oljemålningar

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS BOETHIUS (1903-1968): (5), Landskapsmotiv, signerade och daterad -66, olja på pannå, varierande format ca 29 x 37-73 x 60 cm, oramade

318653

2015-07-01