Olle Bonniér motiv från Marakech

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLLE BONNIÉR (född 1925), motiv från Marakech, signerad och daterad Bonniér -70., gouache, 32 x 40 x cm

318658

2015-07-01