Olle Bonniér motiv från Marakech
2015-07-01
318658
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OLLE BONNIÉR (född 1925), motiv från Marakech, signerad och daterad Bonniér -70., gouache, 32 x 40 x cm