Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OLLE BONNIÉR (född 1925), motiv från Marakech, signerad och daterad Bonniér -70., gouache, 32 x 40 x cm
318658
2015-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här