Sabel

Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SABEL, svensk, modell m/1899, för infanteriofficer, kabel av horn, med portepé och balja, längd ca 102 cm

Balja med skada, hornet med nagg, portepe med slitage

318660

2015-07-01