Nakenmodell oljemålning
2015-07-01
318669
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Nakenmodell, signerad och daterad B Finn? 1920, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 32 x 27 cm