Taklampor 2 st
2015-07-01
318682
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKARMATURER, 2 st, 1960/70-tal, plast samt koppar, höjd 21 resp 31 cm
Slitage