Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SPEGEL / VÄGGFÄLT, 1900-tal, grönmålat, förgylld dekor med rocailler samt musikinstrument, höjd 202x 121 cm
Slitage
318692
2015-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här